Закарпатська область, Свалявський район

Сьогодні, 16 жовтня відбулася зустріч з представниками китайської делегації у місті Прага, Чехія.

Дата: 16.10.2019 15:37

Ми продовжуємо працювати над проектами, які зможуть покращити якість життя населення Полянської ОТГ.

Сьогодні на порядку денному: обговорення проектів по будівництву сміттєпереробного заводу та очисних споруд. Після успішної реалізації цього амбітного проекту, сміттєпереробний завод зможе обслуговувати громади кількох районів області.

Робота орієнтована на 2 основні етапи:

Організація збору та перевезення твердих побутових відходів

Сортування ТПВ

Найбільшим грандіозним проектом наразі залишається зведення надсучасного інноваційного містечка на горі Віжень. У планах- створити максимально комфортні умови для молодих науковців. Адже до лабораторії зможуть приїжджати як студенти, так і науковці з різних держав світу.

Голова правління Іван Дрогобецький РАОМС «Закарпаття - за чисте довкілля», виконавчий деректр РАОМС «Закарпаття - за чисте довкілля» - Влодимир Суран та Мирослав Опачко - віцепрезидент казахської асоціації іноваційних підприємств - представляли сьогодні нашу делегацію.