Закарпатська область, Свалявський район

Сьогодні , 16 грудня відбулася робоча зустріч у Мінрегіоні, щодо обговорення перспективного плану Закарпатської області.

Дата: 16.12.2019 15:22

Делегацію із Закарпаття очолював перший заступник голови ОДА Олексій Гетьманенко, в склад делегації входили: головний архітектор Закарпатської області Микола Пігуляк, керівник регіонального офісу програми ULEAD з Європою Микола Сюсько, голова Закарпатської регіональної асоціації ОТГ Іван Дрогобецький, народний депутат України Ігор Кривошеєв, народний депутат України Анатолій Костюх, експерт з децентралізації Володимир Феськов.

Після презентації перспективного плану головним архітектором Миколою Пігуляком, представники делегації висловили свої побажання, враховуючи те, що об’єднані територіальні громади були створені по методиці Мінрегіону. Завдяки консолідованій позиції делегація висловила та відстояла перед Кабінетом Міністрів України думку – 60 громад в Закарпатті.