Задля обміну досвідом представники Полянської ОТГ завітали у ЦНАП Радивилівської ОТГ та Старобогородчанську ОТГ.

Дата: 24.10.2019 11:21
Кількість переглядів: 2048

З метою обміну кращими практиками у сфері надання адміністративних послуг представники Полянської ОТГ, секретар ради Неля Петрус та завідувач сектору – державний реєстратор  Тетяна Татач, взяли участь у навчально - ознайомчих візитах у зразкових центрів надання адміністративних послуг за темами :

• Надання через ЦНАП послуги соціального характеру на прикладі роботи ЦНАП у Радивилівській ОТГ Рівненської області.
  • Організація роботи ЦНАП у малих населених пунктах до 8 тис. жителів на прикладі роботи ЦНАП  Старобогородчанської ОТГ   Івано-Франківської області.

Крім того, представники Полянської ОТГ мали змогу отримати відповіді з практичної точки зору  на такі питання :

• Процес створення та відкриття ЦНАП (документи, рішення,можливі ризики)
  • Інтеграція адміністративних послуг у ЦНАП
  • Надання через ЦНАП адміністративних послуг у рамках та делегованих повноважень органів місцевого самоврядування
  • Фінансової витрати на створення на роботу ЦНАП
  • Вплив ЦНАП різні аспекти життя громади
  • Та інші актуальні питання.

Нагадаємо що 23 грудня 2019 року відбудеться урочисте відкриття ЦНАПу в селі Поляна!