У цей прекрасний сонячний день,у Полянській ОТГ відзначають профісійне свято- День учителя.

Дата: 04.10.2019 10:34

Від свого імені,від імені всієї громади, батьківського комітету,Виконавчого комітету Полянської сільської ради та всього депутатського корпусу хочеться щиро привітати Вас всіх,освітяни, з цим прекрасним святом- Днем учителя!

Професія учитель є найвідповідальнішою. Адже, саме від Вас залежить, якими успішними стануть наші діти.

Нехай кожен день Ваш буде наповнений посмішками, квітами, правильними відповідями і відмінними оцінками учнів, вашими творчими ідеями і яскравими талантами, мудрістю і натхненням, радістю і любов’ю, душевним спокоєм і простим щастям!

І найприємнішими привітаннями для учителів є привітання від своїх учнів.

Щиро дякуємо за Вашу працю!