Закарпатська область, Свалявський район

24.09.2019 року відбулася 38-ма сесія Полянської сільської ради, на якій депутати одноголосно підтримали звернення Солочинської сільської ради, про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади до об’єднаної територіальної громади.

Дата: 24.09.2019 17:00

На порядку денному розглядалося питання, про розгляд звернення Солочинської сільської ради, про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади Солочинської сільської ради до Полянської об’єднаної територіальної громади.

Розглянувши пропозицію в.о Солочинського сільського голови від 24 вересня 2019 року №459/2-06, керуючись ч 5 ст 81  Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»   ч 1 ст 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Полянська сільська рада вирішила:

Надати згоду на добровільне приєднання територіальної громади села Солочин Солочинської сільської ради Свалявського району Закарпатської області до Полянської об'єднаної територіальної громади свалявського району Закарпатської області.