Дата: 27.08.2019 11:33

Полянська сільська рада

оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Детальний план території для розміщення об'єкту будівництва «Зміни до детального плану території в селі Поляна, вул. Курортна, з метою реконструкції з розширенням індивідуального житлового будинку» (далі — Детальний план).

Мета розробки Детального плану – уточнення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови земельної ділянки площею 0.048 га для подальшої реконструкції з розширенням індивідуального житлового будинку.

Проект розроблено на підставі рішення тридцять першої  сесії сьомого  скликання Полянської  сільської ради  від  06 березня  2019 року № 526.

Замовник містобудівної документації — Виконавчий комітет Полянської сільської ради.

Розробник проекту детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку - ФОП – Зазулич С.І.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ -  Полянська сільська рада.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 27 серпня 2019 року на сайті Полянської об’єднаної територіальної громади  https://polyanska-gromada.gov.ua/ за адресою:  та триватиме до  01 жовтня 2019 року.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

20 вересня 2019 року  о  15.00   у адмінприміщенні сільської ради за адресою: с.Поляна, вул.Духновича, 63 відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в сільській раді.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до виконавчого комітету Полянської сільської ради за адресою: 89313, Закарпатська обл., Свалявський р-н, с.Поляна, вул.Духновича, 63, тел. 03133 74522.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 35 днів, тобто до 01 жовтня 2019 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування відсутня.

Полянський сільський голова                                               І.І.Дрогобецький