Сьогодні Полянська ОТГ приймала делегацію Краю Височина на чолі із гетьманом Краю Їржі Бегоунеком та Драгослав Ріба – генеральний директор Пожежної служби Чеської Республіки

Дата: 15.08.2019 18:15

Делегацію очолив гетьман Краю Височина Їржі Бєгоунек та генеральний директор пожежно-рятувальної служби Чеської республіки Драгослав Ріба. Також серед членів делегації: Ян Сламечка – голова Крайового об’єднання добровільних пожежників Краю Височина; Роберт Валал – директор підприємства «Пожежна безпека»; Катеріна Свободова – координатор співпраці Краю Височина і Закарпатської області.

В ході   робочої зустрічі  на базі Полянської сільської ради зустрілися із  Іваном Дрогобецьким, з яким обговорили питання підготовки Угоди про співпрацю із містом Телче. Тут відвідали дошкільний навчальний заклад, вручили малечі гостинці. Після чого зустрілися із пожежниками – волонтерами об’єднаної громади, яким передали плаваючий насос  від Краю Височина. Крім того,  обговорили подальші відносини між  рятувальниками та пожежно-рятувальною службою Краю Височина Чеської Республіки,  та вирішили що відносини  будуть лише поглиблюватися, а саме обмін досвідом роботи та  впровадження новітніх технологій, це  дасть змогу рятувальникам більш оперативно та якісно надавати допомогу людям, які її потребують.