14 червня голова Полянської громади Іван Дрогобецький взяв участь у публічному обговоренні питання децентралізації та розроблення стратегії розвитку потенційної Великоберезнянської ОТГ.

Дата: 14.06.2019 23:33

Про перспективи та майбутні можливості Великого Березного, доповідали експерти Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України  та Закарпатський центр розвитку місцевого самоврядування. В засіданні приймали участь голова Великоберезнянської селищної ради, голови територіальних громад району та голова Полянської об'єднаної громади Іван Дрогобецький. В ході обговорення усі присутні мали можливість задати питання  учасникам круглого столу, на які отримали вичерпні відповіді. До Івана Дрогобецького також було адресовано декілька запитань щодо реформи децентралізації та можливості,  які відкриваються перед громадою після об’єднання. Дрогобецький розповів про зміни в громаді, які відбулись завдяки реформі децентралізації і завірив що секрет успіху громади знаходиться саме в самій громаді залучивши до усіх процесів мешканців населених пунктів, які входять у ту чи іншу громаду. Так як, ніхто інший не буде дбати про майбутнє своїх дітей та онуків, як люди які проживають на одні території. Цей успіх можливий тільки тоді, коли кожен мешканець зрозуміє що він є власником цієї землі, цього міста чи села. Саме тому ідея децентралізації і передбачає активну участь мешканців громади у всіх процесах соціально-економічного розвитку. Вибори - це  один із елементів створення та розвитку територіальної громади і тільки та громада має право на успіх, мешканці якої віддають свої голоси не за гроші та пусті обіцянки, а свідомо  інвестують його у нові ідеї  у майбутнє своєї громади своїх дітей та онуків.