7 червня голова Закарпатського регіонального відділення асоціації об’єднаних територіальних громад України Іван Дрогобецький взяв участь у конференції з питань захисту прав і свобод людини в місті Сніна що на Словаччині.

Дата: 08.06.2019 00:55

У конференції взяли участь, Панєвропський університет, Центр українсько-європейського наукового співробітництва, Словацька громадська організація „Lex Pro Omnes” та Ужгородський національний університет, за участі вчених юристів з України, Чехії, Словаччини, Угорщини та Румунії, які займаються дослідженнями у галузі прав людини.

В ході конференції обговорювалися питання щодо обміну досвідом між Україною та країнами Європейського союзу ,із забезпечення  якісного законодавства, яке дасть можливість кожному громадянину України захищати свої права на рівні держав Європейського союзу.

Іван Дрогобецький заявив, що разом із прагненнями долучитися до Європейської спільноти, держава Україна змушена забезпечити рівні права кожному громадянину незалежно від статі та віросповідання. Адже саме держава гарантує, оберігає, захищає найдорожче це права і свободу своїх громадян.