На Мукачівщині розпочався ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), участь в якій прийняли і представники Полянської ОТГ

Дата: 06.06.2019 10:08

4 червня 2019 року в селі Бобовище, що на Мукачівщині, розпочалася  дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура», участь в якій прийняли і представники Полянської ОТГ - 8 учнів Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. та два педагоги-наставники.

Присутні вшанували пам’ять загиблих героїв України хвилиною мовчання, а переможці минулорічних змагань під звуки Державного гімну підняли український прапор.

В перший день змагань команда Полянської ОТГ отаборилась та взяла участь в урочистому відкритті змагань. Цього ж дня прийняла участь в конкурсі з історії "Відун" та змаганнях з топографії , де показали непогані результати, посівши  6 та 8 місця відповідно серед 18 команд учасників.

Обласне наметове таборування триватиме до 7 червня, коли за підсумками змагань у різноманітних конкурсах судді визначать переможців. Найкраща команда у липні представлятиме Закарпаття на Всеукраїнській грі, що пройде на Дніпропетровщині.