24 травня 2019 року відбувся випускний вечір у Полянській ДШМ.

Дата: 24.05.2019 16:42

Найяскравіша, хвилююча і незабутня подія навчального року, в якій взяли участь випускники школи,учні, їх батьки та викладачі. В програмі було усе – і вітання, і пісні, і інструментальне виконання.Приємним сюрпризом став виступ народного ансамблю у виконанні викладачів школи, а також спільний виступ учнів та викладачів.
У цей і радісний і одночасно сумний день дітей вітали директор школи Людмила Русин та улюблені педагоги. До привітань  приєдналися - заступник голови Полянської ОТГ- Василь Зварич та начальник відділу освіти - Петро Іванович. Під оплески задоволених викладачів і ще більше радих за своїх дітей батьків всім випускникам також було вручено Свідоцтва про закінчення дитячої школи мистецтв. Сцена була відкрита для всіх бажаючих висловити свої почуття мовою музики, і випускники з радістю грали улюблені твори.
Зворушливо прозвучали слова привітання найменших музикантів – учнів першого класу. Вони ще тільки мріють стати музикантами, але чарівний світ звуків вже заворожив їхні душі і готовий розкрити їх допитливим серцям свої таємниці.
Багато теплих слів було сказано на адресу школи та педагогів, улюблених стін і теплої атмосфери дитячої школи мистецтв.
А також свої роботи представили учні відділу образотворчого мистецтва.Незважаючи на те, що малюнки виконані дітьми різного віку та різного рівня художньої підготовки, їх об'єднує оригінальний творчий підхід, безмежна фантазія.
Неперевершена ведуча промовляла, як завжди, чуттєві вірші, зрозумілі кожному, а головне – зрозумілі учням.
Деяких чудес діти вже досягли – творчість! Музична освіта внесла гармонію і чуттєвість у життя і творчість кожного з випускників.
Бажаємо випускникам щастя та успіхів у подальшому житті!