Закарпатська область, Свалявський район

23-24. 05. 2019 Іван Дрогобецький взяв участь у круглому столі "Розвиток гірських територій" від Закарпатської області.

Дата: 24.05.2019 15:57

23-24 травня Іван Дрогобецький, голова Полянської об'єднаної територіальної громади, взяв участь у круглому столі "Розвиток гірських територій українських Карпат : від концепції до плану дій", який поділився досвідом реалізації проектів місцевого розвитку гірських громад Закарпаття на прикладі Полянської об'єднаної територіальної громади. Полянський сільський голова презентував учасникам круглого столу стратегічне планування громади, яку він очолює, розповів про реалізовані проекти з періоду створення громади, проекти, цілі та їх завдання окресленні на майбутнє. Також зауважив, що найбільш пріоритетними проектами Полянської об'єднаної територіальної громади являються будівництво сміттєпереробного заводу, будівництво очисних споруд та , звичайно, проект, який заслуговує на окрему увагу - це проект Міжнародного медбіотехіндустріального парку "Інноваційне місто довголіття", який неодноразово обговорювався з науковцями на базі проведених семінарах та форумах Полянської громади. Саме на цей проект зосереджено увагу та покладено велике майбутнє не лише нашої громади. Цими проектами ,які збирається реалізувати Полянська громада кооперує зусиллями всіх п'яти населених пунктів гірських районів  Великоберезнянського, Воловецького, Міжгірського, Перечинського та Свалявського районів, тому що перед ними стоять одні задачі та проблеми. Основна проблема - це розвиток соціально - економічного стану гірських населених пунктів.