Пошук

1 травня значима подія відбулася саме в селі Поляна!

Дата: 01.05.2019 18:01
Кількість переглядів: 1582

1 травня в с. Поляна пройшла масштабна футбольна гра  міських голів з різних куточків України, які боролися за «Кубок Карпат» - 2019. На поле стадіону вийшли команди:  збірна  мерів міст України, збірна Закарпаття, збірна Поляна та збірна Воловець.  Турнір складався з 6-ти  ігор. За три години напруженої гри першість здобула команда Поляна. Друге місце у запеклій боротьбі посіла команда збірна мерів України-1,  збірна Воловець здобула 3-тє місце на турнірі.

Впродовж усієї гри на стадіоні відчувалася чудова атмосфера, адже вболівати за гравців прийшли їхні колеги, голови громад, серед яких і члени Асоціації міст України. Заряджені енергетикою вболівальників, мери-футболісти віддячили своїм прихильникам яскравою грою на футбольному полі.

Організатором та учасником  значимої події футбольної сторінки країни став Іван Дрогобецький. Гра мерів міст України, які боролися за «Кубок Карпат 2019» відбулася на  футбольному стадіоні СК «Олімпія».

Під час урочистого нагородження переможців та призерів футбольного матчу «Кубок Карпат – 2019» Іван Дрогобецький  зазначив: особливо зараз, у ці непрості для нашої країни часи, важливо продемонструвати єдність України - одним із пріоритетів є  спорт, який об’єднує країну. Сьогодні, саме завдяки футболу на одному полі зустрілися представники з різних регіонів України, які є  суперниками під час гри, але водночас являються однодумцями, соратниками у справі розбудови нашої держави.