05 квітня єдиний санітарний день у закладах освіти Полянської ОТГ

Дата: 05.04.2019 11:38

05 квітня 2019 року  у рамках акції «Закарпаттю – чисте довкілля», з метою виховання дбайливого і бережного ставлення до навколишнього середовища в закладах освіти Полянської сільської ради був проведений єдиний санітарний день.

Завдяки спільній та згуртованій роботі було очищено від сміття і приведено в належний санітарний стан узбіччя та кювети автомобільних доріг, прибережних захисних смуг річок і потічків, ліквідовано стихійні сміттєзвалища, упорядковано спортивні і дитячі майданчики, територію шкільних подвір’їв, тротуарів  та вулиць біля шкіл, упорядковано газони, клумби тощо. Всі отримали велике задоволення від результатів виконаної роботи, адже будь-яка добра й благородна справа, безперечно, приносить втіху. Дякуємо всім за працю!