В Полянській ОТГ відзначили свято 8 Березня

Дата: 08.03.2019 21:56

Жіночий день, 8 Березня, Свято весни — з дитинства відклався у нас в пам’яті, як добрий і яскравий день, повний радості, квітів і поздоровлень. У актовій залі Полянської школи відбувся святковий концерт присвячений жінкам , які працюють у галузі культури, освіти та медицини.

Учнівські  колективи шкіл громади, дитячої школи мистецтв, клубні колективи  сіл Родникова Гута, Родниківка своїми запальними танцями, піснями, сміховинками подарували присутнім  шквал емоцій та позитиву.

З побажаннями любові, добра, успіхів та наснаги звернувся до присутніх Полянський сільський голова Іван Дрогобецький, який - наголосив, що жінки Полянської громади – неповторні, і їхнім головним талантом є віддавати  свої найкращі якості близьким та оточуючим.

Фото без опису