Сьогодні на базі Полянської сільської ради відбулось чергове засідання РОАМC «Закарпаття – за чисте довкілля»

Дата: 25.02.2019 19:44

Сьогодні на базі Полянської об’єднаної території громади відбулось чергове засідання РОАМC «Закарпаття – за чисте довкілля», в ході якого обговорювались питання по затвердженню стратегії роботи  з ґрантовими  програмами. У засіданні активну участь брали Паш І.Ю., Цімбота В. І.  Суран В.Г.

У проведенні підсумку учасники наради обговорювали і в свою чергу підтримали пропозицію голови РОАМС – Івана Дрогобецького, щодо визначення пріоритетності запропонованих програм, а також часові рамки проведення аналізу ринку потенційних ґрантів та  проведення передпроектної роботи, написання проектів під ці ґранти, а також  винайдення  фінансування для їх написання . Для розробки технічних завдань на проектування, вирішено залучити кандидата економічних наук,   доцента економічного факультету УжНУ - Слюсаренко В.Є.