Закарпатська область, Свалявський район
gov.ua
державні сайти України

Святкування другої річниці створення громади

Дата: 04.01.2019 08:32

Мешканці 9 сіл, Родникова Гута, Родниківка, Плоский потік, Оленьово, Яківське, Павлово, Плоске, Уклин та Поляни святкують другу річницю створення власної громади. За цей короткий час людям вдалось вирішити повністю чи бодай частково безліч інфраструктурних питань. Від будівництва і капітального ремонту доріг, адміністративних, шкільних та медичних будівель до відновлення культурної сфери, на усе це протягом періоду незалежності ніхто не звертав увагу. Зараз, як запевняє голова ОТГ Іван Дрогобецький, громада самостійно справляється з цими проблемами.

Розповівши про успіхи громади її голова не тільки окреслив майбутні амбітні плани але й виконав важливу об’єднуючу місію. На святкуванні зібрались як мешканці ОТГ так і гості, які тут відпочивають та оздоровлюються і всі стали свідками запалення святкової ялинки.

Далі виступали місцеві колективи та запрошенні зірки української музичної сцени. А під звершення на фоні чудової ялинки не менш захоплюючий феєрверк.