Передноворічний традиційний турнір з волейболу

Дата: 14.12.2018 16:50

11-12 грудня 2018 в Свалявській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 відбувся відкритий передноворічний традиційний турнір з волейболу серед команд хлопців та дівчат загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Свалявського району. Метою цього турніру є подальший  розвиток та популяризація волейболу , підвищення рівня спортивної майстерності гравців та організація фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи учнівської молоді.

В цьому турнірі взяли участь збірні команди хлопців та  дівчат Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та збірна команда хлопців Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Зайнявши перше місце в групі волейболістки Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів змагалися у фінальній частині за перше місце з волейболістками Свалявської гімназії. В напруженій боротьбі перемогу здобули дівчата Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Не менш напруженою була  боротьба за перемогу та призові місця серед волейбольних команд юнаків закладів освіти І-ІІІ ступенів Свалявського району.

Зайнявши перші місця в групах , у першому півфіналі зустрілися між собою команди юнаків Плосківської та Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, в якій перемогу з рахунком 2:1 здобули плосківчани .

У другому півфіналі зустрілися між собою команди юнаків Березниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Свалявського технічного коледжу, в якому перемогу здобули юнаки із Березників.

У боротьбі за третє місце зустрілися команди Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та  Свалявського технічного коледжу. Перемогу святкували юнаки із Поляни. У фіналі зустрілися між собою юнаки  Березниківської та  Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У напруженій боротьбі з рахунком 2:0 перемогу здобули юнаки Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Команда-переможець (І місце)  юнаків Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст. виступала у складі Лизанець Едуард, 11 клас, Хваста Богдан -10 клас, Гвоздь Станіслав - 9 клас, Козар Роман - 9 клас,  Гудачок Веніамін - 9 клас, Динис Сергій - 9 клас, Смолен Антон - 9 клас,Скиба Іван - 9 клас, Динис Роман - 9 клас, Хваста Василь - 9 клас, Фонтош Владислав - 7 клас, Лизанець Іван - 7 клас.

Команда-переможець (І місце) дівчат  Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст. виступала у складі Лизанець Вікторія - 11 клас, Губинець Марія, Губинець Олександра, Диянич Мар’яна, Кондря Мирослава - 10 клас, Попович Евеліна, Пичкар Аделіна, Римарук Юлія - 9 клас, Лизанець Віолетта, Ключкович Ангеліна, Гельбич Каріна - 8 клас та Пічкар Мирослава - 5 клас.

Команда-переможець юнаків (ІІІ місце) Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів виступала в складі Попович Павло, Денис Артур, Штелень Ростислав, Бадиля Роман - 10 клас, Керечун Богдан - 9 клас, Попович Віктор - 8 клас.

Таким чином у відкритому передноворічному традиційному турнірі з волейболу серед команд хлопців та дівчат загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Свалявського району команди розмістилися в такому порядку:

Юнаки:         Плосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 1 місце;

Березниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 2 місце;

Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 3 місце;

Свалявський технічний коледж – 4 місце.

Дівчата:         Плосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 1 місце;

Свалявська гімназія – 2 місце;

Свалявська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1  – 3 місце;

Березниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 4 місце.