Шановні жителі села Поляна та села Родниківка!

Дата: 21.11.2018 10:49

Фото без опису

Від щирого серця вітаю Вас із Храмовим святом — Днем архістратига Божого Михаїла! У цей святковий день складаю щиру подяку священнослужителям та всім парафіянам, які своєю жертовною молитвою і підтримкою старались, щоби парафія стала такою, яка є на сьогоднішній день - величною та гідною. Нехай Господь винагородить всіх вас і нехай ця нагорода сторицею знайде кожного з Вас.

У такі свята, як Храмовий день, кожен відчуває себе частиною великої родини, бо всі Ви об’єдналися у любові до Бога і нашої громади, у прагненні працювати і жити для добра, допомагати тим, хто цього потребує. Тож об’єднаймося в любові один до одного.

Від щирого серця бажаю Вам здоров’я, родинного затишку, Божого благословення. Нехай душевна чистота, мир та спокій, добро і достаток будуть у Ваших оселях, а слово Боже надасть усім наснаги на многії та благії літа.

З повагою Полянський сільський голова

Іван Дрогобецький