18 листопада у клубі села Родникова Гута відбувся благодійний концерт на підтримку 15-ти річному хлопчику Пичкар Михайлу.

18 листопада відбувся благодійний концерт  в клубі села Родникова Гута . Концертна програма пройшла на найвищому рівні. Талановиті артисти подарували гостям  концерту позитивні емоції, а запальні  танці дівчат підняли кожному настрій.  Кожен присутній опустив у скриньку кошти, які так необхідні для Михайлика в непростий час. Також  художники «Свалявської районної спілки художників Арт-Свалява», які неодноразово робили виставки-продажі картин, таким чином допомагаючи хворим. Картини знаходилися в приміщенні клубу , після концерту була можливість придбати картину, можливо, для себе, можливо, комусь у подарунок, і зробити вагомий внесок у добру справу.  Щиро дякуємо усім хто долучився до цієї благодійної акції. Допомагайте, усім, хто того потребує, робіть добро -  і воно вам повернеться сторицею!