12.11.2018 року на базі Полянської сільської ради Дрогобецький Іван Іванович провів засідання Правління РАОМС «Закарпаття - за чисте довкілля»

Дата: 12.11.2018 17:33

12 листопада в Полянській сільській раді голова правління Дрогобецький Іван Іванович та члени РАОМС «Закарпаття - за чисте довкілля» розглядали питання стосовно підготовки до проведення форуму «Поляна - ЕКО 2018». В ході засідання відбулось прийняття в асоційовані члени місто Чоп, після чого виконавчий директор Суран Володимир Григорович прозвітував  про участь у 7-му Форумі Дунайської стратегії та ХІ Міжнародній виставці «Енергозбереження та енергоефективність, також в засіданні приймали рішення про участь представника асоціації у Національному форумі «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка технології» який відбудеться в м. Київ, 22-23 листопада 2018 року.