12 жовтня 2018 року на базі Полянської сільської ради Закарпатське регіональне відділення Асоціації міст України в рамках проекту Пульс провело навчальний візит в рамках програми «Маршрути успіхів» на тему  «Сприяння розвитку малого та середнього бізнесу в оздоровчо-рекреаційній сфері та сфері послуг Полянської сільської ради».

У навчальному візиті взяли участь голови та представники   селищних рад Ужгородського, Хустського, Берегівського , Іршавського та Воловецького районів, а також представник Агенства міжнародного розвитку США Рачкевич Віктор.

У вступному слові виконавчий директор РВ АМУ Іван Ревтій підкреслив важливість теми візиту.

Голова сільської ради Іван Дрогобецький розповів про соціально-економічний розвиток Полянської об’єднаної громади за 2 роки, зокрема йшлося про відремонтовані заклади соціальної сфери та відремонтовані дороги, а також про успіхи та досягнення Полянської ОТГ.

На заключення відбувся прес-тур для журналістів  на тему  «Зміни, що надихають: від занепаду до туристичної родзинки Закарпатття»   за участі сільського голови Івана Дрогобецького  та старост Полянської сільської ради.