9 жовтня 2018 року Дрогобецький Іван Іванович візитував до Києва в Національний університет біоресурсів і природокористування України

9 жовтня 2018 року Дрогобецький Іван Іванович візитував до Києва  в Національний університет біоресурсів і природокористування України (далі - НУБіП), з представниками якого офіційно домовився про співпрацю. Підтвердженням намірів, котрі були озвучені у попередньому робочому візиті Полянського сільського голови Дрогобецького Івана Івановича  до Києва, стало підписання Меморандуму. Від НУБіП меморандум підписав Ректор Ніколаєнко Станіслав Миколайович, а від ОТГ - Голова Дрогобецький Іван Іванович. Предмет співпраці  полягає  у намірі об'єднати  науково-освітні та інноваційно-технологічні можливості і людські, організаційно-управлінські, природні та матеріально-технічні ресурси. Сьогодні відбулася фіналізація  домовленостей, на якій  був присутній Перший Проректор НУБіП Ібатуллін Ігор Ілліч.