Полянська громада
Свалявський район, Закарпатська область

05.10.2018 року відбулася двадцять восьма позачергова сесія Полянської сільської ради, за пропозицією депутатів на вимогу мешканців громади.

Питання болюче та вкрай важливе - це  водопостачання. Головував на відкритому засіданні  Полянський сільський голова Іван Іванович Дрогобецький, за участі депутатського складу Полянської сільської ради, районних депутатів, виконуючих обов’язків  старост, керівників структурних підрозділів сільської ради, а також за присутності значної кількості мешканців громади.

          Перед початком засідання рішуче налаштовані мешканці висловлювались що на сьогоднішній день ситуація з водопостачанням є не контрольованою, несе небезпеку їх життю та здоров’ю.  Заявляли - що сплило чимало часу, а питання водопостачання так і не вирішено, судові тяжби продовжуються  з 2015 року,  та час спливає не на користь громади. На відкрите засідання сесії  мешканці прийшли радикально налаштовані, готові були перекривати дорогу та проводити мітинг, щоб їх нарешті було почути. На що сільський голова Іван Догобецький запросив мешканців до зали засідань для вирішення даного питання мирним та законодавчим шляхом і  запевнив, що Закон на нашій стороні і тому наша мета добитись справедливості мирно . В результаті -  депутатським корпусом сільської ради прийнято рішення щодо впорядкування системи водопостачання на території Полянської сільської ради. « повернутися до списку новин