07.09.2018 року Олімпійський урок та Олімпійський тиждень розпочався на базі спортивного комплексу "Олімпія" в селі Поляна

Дата: 07.09.2018 22:44

В закладах загальної середньої освіти та дитячо-юнацькій спортивній школі Полянської сільської ради дано старт Олімпійському уроку та Олімпійському тижню

Олімпійський урок та Олімпійський тиждень розпочався на базі спортивного комплексу "Олімпія" в селі Поляна, на який приїхали учні-спортсмени Плосківської,  Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів та учні дитячо-юнацької спортивної школи  Полянської сільської ради.

На урочистостях з нагоди відкриття Олімпійського уроку та Олімпійського тижня перед спортсменами виступили начальник відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Лізанець Петро Іванович та директор дитячо-юнацької спортивної школи Полянської сільської ради Тороні Станіслав Іванович, які наголосили на важливості зайняття спортом підростаючому поколінню, формуванню у них здорового способу життя та активної життєвої позиції.

Увагу присутніх було звернуто на тому , що з першого вересня 2018 року розпочався перший набір учнів закладів загальної середньої освіти громади в дитячо-юнацьку спортивну школу Полянської сільської ради в секції волейболу , футболу та легкої атлетики.

Після урочистостей розпочалися спортивні змагання з футболу та волейболу на території спортивного комплексу "Олімпія". Змагання з футболу проводились серед юнаків 2007 року народження та молодші (3-5 класи) , 2005 року народження та молодші (6-7 класи) та 2003 року народження та молодші   ( 8-9 класи) . Змагання з волейболу проводились серед дівчат та хлопців  5-9 класів.

В результаті напруженої боротьби на футбольному полі місця між собою команди розділили в такому порядку:

• у віковій групі 2007 року народження та молодші  (3-5 класи):

1 місце - Полянська ЗОШ  І-ІІІ ступенів;

2 місце - Плосківська ЗОШ  І-ІІІ ступенів;

3 місце - Родниківська ЗОШ  І-ІІ ступенів;

• у віковій групі 2005 року народження та молодші  (6-7 класи):

3 місце - Родниківська ЗОШ  І-ІІ ступенів;

• у віковій групі 2003 року народження та молодші ( 8-9 класи):

3 місце - Родниківська ЗОШ  І-ІІ ступенів;

В результаті спортивних баталій з волейболу команди розділили між собою місця в такому порядку:

• юнаки (5-9 класи):

1 місце - Полянська ЗОШ  І-ІІІ ступенів;

2 місце - Плосківська ЗОШ  І-ІІІ ступенів;

• дівчата (5-9 класи):

3 місце - Родниківська ЗОШ  І-ІІ ступенів;

Після закінчення змагань переможців та призерів змагань з футболу та волейболу було нагороджено грамотами відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв'язків.