Полянська громада
Свалявський район, Закарпатська область

Першого вересня Плосківська школа знову наповнилась веселим гамором, а класи радо зустрічали святково одягнених і усміхнених школярів

Перший дзвінок — традиційне свято школярів, які розпочинають навчання.  Для одних він пролунав вперше, а для інших - востаннє і поставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями. 

Першого вересня Плосківська школа знову наповнилась веселим гамором, а класи радо зустрічали святково одягнених і усміхнених школярів. Хтось з них прийшов до рідної альма-матер удруге, втретє, вчетверте…ну а хтось – востаннє чи перше.

Цього дня першокласники стали головними дійовими особами свята, одразу по закінченні якого розпочнуться нелегкі і відповідальні, але цікаві й насичені подіями навчальні будні.

На святкову лінійку з нагоди першого дзвоника, до нас завітали : начальник Відділу освіти Лізанець П.І.,в.о. старости Куштан М.І.,депутати Полянської ОТГ, та священники православної та греко-католицької церков,які  привітали учнів з початком нового навчального року і з Днем знань.

Першокласники разом зі своєю вчителькою Цільо І. Г.  та батьками завітали до класу, де вчителька вручила кожному учневі Посвідчення першокласника.« повернутися до списку новин