Дата: 01.09.2018 12:26

1 вересня — День знань в Україні
В Україні день 1 вересня з давніх-давен — не просто початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято — День знань

І саме сьогодні, 1 вересня, у Павлівському навчально-виховному комплексі відбулося це свято! Гостем свята був провідний спеціаліст Полянської сільської ради Оксана Василівна Туряниця, яка із словами привітання звернулася до учнів, батьків, учителів. Оксана Василівна звернула увагу на те, що голова сільської ради І. І. Дрогобецький і надалі буде перейматися потребами навчальних закладів, розташованих на території сільської ради. Саме завдяки його сприянню в навчальному закладі було поновлено фасад, відремонтовані приміщення, упорядковано подвір’я. Батьки з радістю прийняли звістку про те, що з 1 жовтня поточного року буде функціонувати ще одна дошкільна група. За що весь колектив НВК та батьки вдячні.

Святом були всі задоволені!