Полянська громада
Свалявський район, Закарпатська область

23-24 серпня Полянська об'єднана територіальна громада святкує День Прапора та 27-ту річницю з Дня проголошення незалежності України.

Урочистості з нагоди 27-ої річниці з

Дня проголошення незалежності України

          23-24 серпня Полянська об'єднана територіальна громада святкує День Прапора та 27-ому річницю з Дня проголошення незалежності України.

        З вітальним словом виступив голова Полянської сільської ради Дрогобецький І.І., який зазначив, що у переддень Незалежності України ми вшановуємо один із головних символів державності - синьо-жовтий прапор України, адже державний прапор - це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом 27 років незалежності. У всі часи державний прапор - священний. За нього віддавали життя і проливали кров, повага до прапора - це повага до свого народу, до своєї громади зокрема, до свого коріння і традицій. Упевнений, що, дивлячись на полотнище прапора, кожен із жителів Полянської об'єднаної територіальної громади відчуває гордість за свою Батьківщину, за нашу громаду та наш великий народ. Іван Іванович побажав кожній родині нашої незалежної України щастя, здоров’я і віри в краще майбутнє нашої держави, яке можливо тільки тоді, коли всі об'єднаються навколо однієї мети, цілей та задач.

   Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України відбулася о 10.00 год. під Державний Гімн України, після чого самодіяльні колективи клубних працівників Полянської сільської ради та вихованці Полянської дитячої школи мистецтв порадували присутніх на святі чудовими виступами.
« повернутися до списку новин