Полянська громада
Свалявський район, Закарпатська область

08.06.2018 Завершив свою роботу оздоровчий табір «Олімпія»

      От і завершив свою роботу оздоровчий табір «Олімпія», який працював другий рік поспіль завдяки Полянському сільському голові Івану Дрогобецькому. Упродовж 14 днів діти Полянської об’єднаної територіальної громади віком від 10 до 13 років мали можливість  відпочити, оздоровитись, побувати на різноманітних екскурсіях та вдосконалити свої знання з англійської та німецької мов. Полянська сільська рада робить і робитиме все для того, щоб діти Полянської об’єднаної територіальної громади були здоровими, адже здорові діти це здорова громада.

   Діткам було забезпечено  повноцінне здорове харчування та зручне й комфортне проживання . А все, що сприяло змістовному і цікавому дозвіллю діток, - результат чіткої, обдуманої роботи сільського голови Івана Дрогобецького, начальника відділу освіти Петра Лізанця та колективу педагогів громади.

   Особливу увагу було приділено фізично-оздоровчому, національно-патріотичному вихованню, краєзнавству. Кожен день у таборі був насичений новими подіями, враженнями, почуттями: з вихованцями табору проводились різноманітні конкурси, спортивні змагання, квести.  Жодна перемога не була залишена без уваги – усіх діток нагороджено грамотами та солодкими призами. За час табірної зміни діти здружилися, краще пізнали один одного, навчилися працювати у колективі, дізналися багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання, усвідомили важливість того, що вони діти Полянської громади. « повернутися до списку новин