Полянська громада
Свалявський район, Закарпатська область

Восьмий та дев’ятий день табору пройшов з спортивними розважальними заходами і конкурсами художньої самодіяльності

Восьмий та дев'ятий  день табору, як і всі попередні, пройшли цікаво і насичено. У першій половині дня між загонами були проведені  спортивно-розважальні заходи, які дали змогу діткам не тільки продемонструвати спритність, фізичні уміння та навички, але й створити атмосферу свята та заодно зміцнити  здоров’я. Кожен з них пишався своїми, хоч і маленькими, але досягненнями, бо саме з них починаються великі  перемоги.

 У другій половині дня відбувся огляд художньої самодіяльності, де брали участь виконавці та колективи закладів освіти Полянської громади, вихованці дитячої школи мистецтв. Репертуар юних артистів був найрізноманітніший: про Україну, про батька й неньку, улюблені народні й сучасні пісні найрізноманітнішої тематики. Усі номери відзначалися оригінальністю й неповторністю. Юні артисти з хвилюючою щирістю  демонстрували свою любов до пісні, до танцю, до художнього слова. Глядачі із захватом аплодували кожному учасникові виступу.

Щиро дякуємо наставникам творчої молоді, які вчать молоде покоління прекрасним традиціям народних танців і співів, знають і шанують сучасне мистецтво, прищеплюють учням сценічну культуру. Це важлива й клопітка робота, мета якої – прославити свій рідний край у слові й пісні, його духовну красу й оригінальність.
« повернутися до списку новин