Полянська громада
Свалявський район, Закарпатська область

Шостий день табору пройшов під гаслом «Олімпійський день», сьомий - під гаслом "Міжнародний день захисту дітей"

   Шостий день табору  пройшов під гаслом «Олімпійський день» . Між загонами були проведені різноманітні змагання, які проводяться на літніх олімпійських іграх. Азарт та спортивна боротьба панували на всіх змагальних майданчиках, кожен із учасників намагався перемогти.

Весело і цікаво пройшов день олімпійця в таборі "Олімпія», а діти отримали масу вражень і позитиву.

 Підсумком дня став пікнік біля багаття табору, де діти  куштували печену картоплю , шашличок, пили смачний компот, а на десерт отримали морозиво. Свято продовжилось  нагородженням переможців змагань та гала-концертом, підготовленим  вчителями школи мистецтв та вчителями іноземної мови. Підсумком дня стала дискотека біля багаття.

   

    1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Не залишились осторонь від святкування цього дня і учасники табору «Олімпія». Діти відобразили своє бажання на мирне і щасливе дитинство у малюнках на асфальті. Стінгазети, які намалювали школярі, були наповнені враженнями від перебування у таборі.

Організатори відпочинку дітей подарували їм з нагоди цього дня екскурсію у Воєводино, де учні мали змогу цікаво та весело відпочити, помилуватися краєвидами рідного краю. На зворотній дорозі екскурсія закінчилася дружнім частуванням на природі.

 



« повернутися до списку новин