Полянська громада
Свалявський район, Закарпатська область

01.06.2018 року, в Міжнародний день захисту дітей, у Полянському закладі дошкільної освіти відбулося незабутнє свято «Прощавай садочок».

Урочиста, креативно прикрашена зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня - чи не найвагомішої події у їхньому житті.

 Діти зі своїми мріями й уподобаннями, які вміють читати і рахувати, співати і танцювати подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій, який пройшов весело та цікаво. Попович  Марія Йосипівна, завідувач закладом, вручила випускникам символічні дипломи, побажала їм радості, безтурботного дитинства, успіхів у наступній ланці освіти – школі та здійснення всіх мрій.

До привітань долучився заступник сільського голови Василь Зварич, який привітав діток  з Міжнародним днем захисту дітей, наголосивши, що Полянська сільська рада робила і буде робити все для того, щоб діти нашої громади росли здоровими, радісними та  щасливими, відчували себе завжди захищеними та прославляли своїми талантами родину та нашу Полянську громаду. « повернутися до списку новин