Дата: 27.05.2018 09:39

26 травня відбулося урочисте відкриття першої табірної зміни в дитячому таборі оздоровлення та відпочинку, що працюватиме на базі спортивного закладу «Олімпія». Зміну відкрив заступник Полянського сільського голови Василь Зварич, який привітав усіх присутніх, побажав дітям добре відпочити, цікаво та весело провести час, набратися здоров’я та сил, енергії та незабутніх вражень, а працівникам табору - нових творчих здобутків, ентузіазму і натхнення у роботі. «Табір «Олімпія» створений для того, щоб ви мали можливість відпочити після тривалого навчального року, а різні конкурси, розважальні ігри, спортивні змагання, екскурсії, вечори відпочинку та тематичні вечори допоможуть вам здружитися між собою, адже ви тепер діти однієї родини – Полянської об’єднаної територіальної громади», - додав Василь Васильович. До слова долучився начальник  відділу освіти Петро Лізанець. Він повідомив, що завдяки Івану Дрогобецькому  вже другий рік поспіль діти нашої громади мають змогу відпочивати разом і по-справжньому, а цього року – це 300 дітей Полянської об’єднаної територіальної громади, серед яких діти соціально незахищених категорій, обдаровані та талановиті, діти батьків, учасників АТО. Петро Іванович побажав діткам вільно почувати себе в колі своїх однолітків, брати участь у різноманітних культурно -спортивних заходах та цікаво, з користю проводити час.

Після слів привітань загони представили свої назви, девізи та загонові пісні, які придумали протягом дня, після чого відбулося урочисте запалення вогнища табору, право на яке отримали командири п’ятьох загонів. На завершення урочистої частини вихованці табору відпочинку підготували цікаву концертну програму.

Отож, табірне життя розпочинається в очікуванні приємних вражень, дитячих радощів і хвилювань.