Полянська громада
Свалявський район, Закарпатська область

24 травня 2018 року відбувся звітний концерт Полянської дитячої школи мистецтв

      24 травня у Полянській дитячій школі мистецтв відбувся звітний концерт  та черговий випуск «Юних талантів – 2018». До найголовнішого свята, яке для одних підсумувало черговий рік у школі, а для інших – завершення навчання, готувалися заздалегідь. Наполегливо готувалися до цього особливого дня юні музиканти, адже на них чекав  чи не найголовніший концерт у житті.

     Директор школи мистецтв Людмила Михайлівна Русин привітала випускників та вручила їм свідоцтва про закінчення Полянської ДШМ.  Учасників конкурсів «Станкович-фест», «Легенди Карпат», «Золотий соловей», «Веселковий передзвін»,  випускників та учнів, які перейшли до наступного класу, було нагороджено похвальними листами та подяками. Заступник голови Полянської ОТГ В.В. Зварич привітав присутніх, подякував батькам за належне виховання синів та дочок та вручив грошові винагороди від голови Полянської ОТГ  Івана Дрогобецького.

Після урочистої частини розпочався звітний концерт. Свою майстерність показали інструментальні та вокальні ансамблі, солісти-інструменталісти, учні образотворчого мистецтва,  хореографії. Усе це сприяло святковому настрою та дарувало натхнення для здобуття нових вершин.

 

 « повернутися до списку новин