Полянська громада
Свалявський район, Закарпатська область

20 травня у будинку культури с. Плоске відбувся урочистий захід до Дня Матері для жителів с.Плоске, с.Оленьово, с.Плокий Потік, с. Павлово та с.Яківське.

День матері

 

         20 травня у  будинку культури  с. Плоске відбувся урочистий захід до Дня Матері для жителів с.Плоске, с.Оленьово, с.Плокий Потік, с. Павлово та с.Яківське. Силами працівників культури та освіти був підготовлений святковий концерт, у ході якого матусь вітали чудовими зворушливими номерами дітки та аматорські колективи вищеназваних сіл.

   Привітати та віддати шану матерям-героїням та берегиням багатодітних сімей  завітали Полянський сільський голова Іван Дрогобецький, заступник сільського  голови Василь Зварич, секретар сільської ради Неля Петрус та староста Мирослав Куштан. Іван Дрогобецький подякував організаторам за чудовий концерт та побажав присутнім шани й любові від дітей та онуків за те щире тепло, недоспані ночі, турботу й добро, яке кожна з матерів дала їм. «Цей день присвячений людині, якій ми завдячуємо життям. Отож, не забуваймо висловлювати любов та вдячність своїй найдорожчій матусі. Завітайте в гості, зателефонуйте!  Мама чекає на ваше тепло та увагу. Знайдіть час подякувати їй просто за те, що вона є»,- наголосив Іван Іванович. До привітань долучився староста Мирослав Куштан, побажав мамам здоров’я, терпіння й наснаги. «День матері – це свято любові і поваги, тому єдиним справжнім подарунком у цей день є вираз глибокої вдячності нашим матерям»,- підсумував сільський голова. Серед присутніх Полянською сільською радою відзначено матерів, які народили 5 і більше дітей.

 « повернутися до списку новин