Новий комп’ютерний клас – нові можливості!

Дата: 25.04.2018 15:56

Фото без опису

Наше сучасне життя неможливо уявити без новітніх технологій. І саме така проблема існувала в Полянській ЗОШ І-ІІІ ступенів, адже там був старенький комп’ютерний клас. Це унеможливлювало отримання школярами якісного навчання новітнім технологіям, яких потребує нове покоління.

Сьогодні завдяки сільському голові Дрогобецькому І.І. за кошти місцевого бюджету Полянської сільської ради у Полянську ЗОШ І-ІІІ ступенів було закуплено 10 новеньких сучасних комп’ютерів, що дозволяє вчителю використовувати інноваційні методики на уроках, які так необхідні учням, а школярі мають можливість розширювати та отримувати знання і бути конкурентоспроможними у сучасному світі, розвиватися та займатися в умовах згідно з потребами нашого часу.

Так, вже 101 учень Полянської ЗОШ взяв участь у Всеукраїнській олімпіаді з інформатики.  Учні 9-10 класів долучитися до вивчення курсу «Вступ до кібербезпеки», який проходив в межах STEM-весни 2018 Програми Академій Cisco та склали фінальний тест,Ж за що отримали сертифікати. Крім того, у кабінеті інформатики зроблено капітальний ремонт, замінено двері та закуплено інформаційні стенди.

Величезна подяка всім, хто долучився до придбання та встановлення комп'ютерного класу від батьків та адміністрації школи.