Полянська громада
Свалявський район, Закарпатська область

Плосківські волейболістки знову гратимуть у шкільній волейбольній лізі України-2018.

         11 лютого 2018 року на базі спортивного комплексу «Юність» у м. Ужгороді проведено першість області з волейболу серед команд юнаків  та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів  старшого та середнього  віку (2004 року народження і молодші та 2001 року народження і молодші) «Шкільна волейбольна ліга області-2018». На ці змагання було заявлено команди юнаків  та дівчат Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів в обох вікових групах. Вони успішно пройшли попередній етап відбору, який відбувся у м. Свалява 27-28 січня 2018 року.

          Команда юнаків 2004 року народження і молодші на цій стадії змагань посіла 6 місце,  команда дівчат 2004 року народження і молодші зайняла 4 місце, а юнаки 2001 року народження і молодші зайняла 4 місце.

     Успішним був виступ  дівчат 2001 року народження і молодші. Вони підтвердили минулорічне досягнення і знову стали найсильнішими в області у своїй віковій групі. Цього разу вони обіграли своїх суперниць із Нижніх Воріт Воловецького району, Лютої Великоберезнянського району та команду дівчат із м. Мукачева. Серед переможців змагань учні  Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сегеді Ангеліна (11 клас), Лізанець Ангеліна (11 клас), Лизанець Вікторія (10 клас), Губинець Марія (9 клас), Губинець Олександра (9 клас), Кондря Мирослава(9 клас), Йовбак Анастасія( 10 клас), Попович Евеліна (8 клас) та Ключкович Ангеліна (7 клас). Вони вибороли право виступати на першості України з волейболу серед команд  дівчат загальноосвітніх навчальних закладів  старшого   віку( 2001 року народження і молодші) «Шкільна волейбольна ліга України - 2018» у м. Києві. На  змаганнях такого рівня минулого року учні Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів зайняли 9 місце.

  До цих змагань учнів готував учитель фізичної культури Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Копосович Іван Іванович.
« повернутися до списку новин