Полянська громада
Свалявський район, Закарпатська область

До уваги депутатів Полянської сільської ради!

Повідомлення про заповнення до 01 квітня 2018 року на офіційному веб-сайті НАЗК декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2017 рік

 

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Так, з 01 січня 2018 року розпочинається етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

Нагадуємо, що на підставі Закону України «Про запобігання корупції» депутати сільських рад належать до суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення.

Звертаємо увагу на те, що відповідно до ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення неподання або несвоєчасне подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції», тягне за собою накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також статтею 366-1 Кримінального кодексу України передбачено відповідальність за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої  Законом України "Про запобігання корупції", або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації", що карається позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.« повернутися до списку новин