ПРОБНЕ ЗНО - 2018

Дата: 08.01.2018 11:17

Шановні випускники 2017-2018 навчального року навчальних закладів Полянської ОТГ!

Пробне ЗНО - 2018:

читали, чули, знаємо!

Фото без опису

У 2018 році для вступу до вищих навчальних закладів потрібні результати зовнішнього незалежного оцінювання(ЗНО).

Результати ЗНО з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації (ДПА).

Задля  успішного проходження ЗНО Український центр оцінювання якості освіти організовує пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Пробне ЗНО проводитиметься 24 березня 2018 року (українська мова і література) та 31 березня  2018 року (інші предмети, винесені на ЗНО-2018).

Кількість, форми, структура та складність завдань пробного ЗНО з кожного предмета відповідатимуть основному ЗНО. Мета пробного ЗНО – ознайомити випускників з процедурою проведення ЗНО, з предметними тестами.

Чим активніша участь у пробному ЗНО, тим вищими є статистичні результати в основному ЗНО.

Отже, для тих випускників, хто виявить бажання пройти пробне ЗНО, необхідно з 09 січня до 31 січня 2018 року зареєструватися, дотримуючись усіх вимог, на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ІФРЦОЯО) www.test.if.ua та оплатити участь у пробному тестуванні в банківських установах України, уважно перевіривши квитанцію про оплату у частині призначення платежу.

Вартість пробного тестування з одного предмета – 132 грн.

Під час реєстрації випускники самостійно обиратимуть місто проходження пробного ЗНО із запропонованого переліку. Про свої пункти проведення пробного ЗНО кожен з випускників зможе самостійно дізнатись з інформаційної сторінки на сайті ІФРЦОЯО www.test.if.ua «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» після 01 березня 2018 року.

Додаткову інформацію про зовнішнє незалежне оцінювання можна отримати за багатоканальним номером «гарячої лінії» ІФРЦОЯО 0342-75-09-75.

Відділ     освіти, молоді та спорту, у

справах дітей, культури, туризму та

зовнішніх зв'язків Полянської ОТГ