Новий Рік у Полянській ЗОШ

Дата: 30.12.2017 10:03

Ні для кого не секрет, що всі школярі з величезним нетерпінням чекають приходу Нового року. Зимові канікули, ялинка, прикрашена новорічними іграшками та гірляндами, святковий настрій, і, звичайно ж, ранок у школі та подарунки від Діда Мороза…

Традиційно учні початкових класів співали пісні, розказували вірші, бажали всім щастя і добробуту в Новому році, водили хороводи, танцювали круг ялинки, хизувалися чарівними новорічними костюмами. Учні 5-11 класів привітали всіх музичними номерами. Підсумком новорічного свята в нашій школі стало щедрування учнів 9-Б класу.

Веселощі, жарти, танці, співи, хороводи – таким було шкільне свято.

Наприкінці свята Дід Мороз вручив подарунки, за які учні щиро дякували Івану Івановичу Дрогобецькому.

Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.