«Таланти багатодітної родини» - під такою назвою пройшов ХV обласний фестиваль-конкурс в ПАДІЮНі, присвячений Міжнародному дню сім’ї

«Таланти багатодітної родини» - під такою назвою пройшов

ХV обласний  фестиваль-конкурс в ПАДІЮНі, присвячений Міжнародному дню сім’ї. В заході взяли участь більше сотні дітей з усіх куточків Закарпаття.

Учасники з усієї області демонстрували свої таланти у таких номінаціях: "Музичне виконання", "Вокальне мистецтво", "Художнє слово", "Хореографічне мистецтво", "Оригінальний жанр", "Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво".

Мета фестивалю – відродження й популяризація культурних і моральних цінностей сім"ї, збереження народних родинних традицій, виявлення та підтримка талановитої молоді. Засновники й організатори фестивалю-конкурсу: департамент соціального захисту населення та департамент культури облдержадміністрації, Комунальний заклад "Обласний організаційно-методичний центр культури" Закарпатської обласної ради.

Оцінювали конкурсантів поважне журі, яке складалося з творчих особистостей області.
     Свої сили спробували і наші талановиті «зірочки» Гнаткович Евніка та Гнаткович Даніела. Серед 33 конкурсантів вони  посіли ІІ місце в номінації «Вокальне мистецтво» . Їх було нагороджено Дипломом лауреата ІІ ступеня та пам’ятними подарунками.