Другий день поспіль в Поляні триває Міжнародна науково практична-конференція "Система громадського здоров‘я: теорія, методологія, технологія, соціальна практика і управління".
В Поляні розробляють та впроваджують нові підходи в сфері громадського здоров’я та екології
Другий день поспіль в Поляні триває Міжнародна науково практична-конференція "Система громадського здоров‘я: теорія, методологія, технологія, соціальна практика і управління".
На конференції науковці та практики вирішують питання громадського здоров`я та як громадам в сучасних реаліях децентралізації потрібно змінювати підхід до сфери здоров’я людини. Враховуючи розуміння здоров’я, як стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя.
Відповідно в такій своїй постановці проблема громадського здоров‘я в Україні вимагає фундаментального наукового забезпечення та залучення міждисциплінарних знань, а головне - формування інноваційних підходів.
А первинною ланкою системного вирішення проблеми здоров’я нації виступає територіальна громада.
Тому й за спільною ініціативою Полянської об’єднаної територіальної громади та Академії наук України намагаються на прикладі Полянської ОТГ змоделювати та втілити кращі світові напрацювання.
Втілити ці задуми зголосились допомогти ряд міжнародних та українських організацій з екології та громадського здоров’я. До прикладу, участь в конференції взяли Лотар Пірк, засновник і керівник аювердичного центру здоров’я в Бад Емсі (Німеччина) а також директор міжнародного фонду «Аюр Веда Махаріші» (Нідерланди). Також, Роберт Воркс, головний спеціаліст з реалізації програм у сфері демократії USAid (США), Юрій Сенюк академік Української Академії Наук, Національний координатор мережі громадського здоров’я України, Голова правління Міжнародного індустріального парку та радник голови Національної науково-технологічної асоціації України та інші представники державних та громадських організацій Угорщини, Словаччини та України.