29.05.2018 року в селі Родниківка відзначила 90-річний ювілей жителька села – Красновид Тетяна Андріївна.

Окрему повагу й шану висловлюють у Полянській об'єднаній територіальній громаді людям старшого покоління, які надихають молодь на відродження та розбудову села. Уже стало доброю традицією вітати в нас старожилів, які своєю працею та вчинками внесли неоціненний вклад у життя свого села та громади загалом. Так, 29 травня 2018 року заступник сільського голови В.В Зварич та староста с. Родниківка Арендаш С.В, депутат Полянської сільської ради Кнап І.П, привітали з 90-а річчям почесну жительку с. Родниківка Красновид Тетяну Андріївну, нагородили її Грамотою за багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки і  вручили  грошову допомогу.