Другий день табірної зміни був насичений яскравими заходами

Дата: 28.05.2018 11:42

Другий день табірної зміни був насичений яскравими заходами. Зранку між командами відбулися спортивні змагання «Малі олімпійські ігри». Кожна команда показала хороші результати.

Після обіду заплановану квест-гру «Печера трьох папуг» перенесли на вечір через погодні умови, але діти не нудьгували.

У спортивному залі було проведено конкурс «Супер леді». У конкурсі взяли участь  по двоє учнів з кожного загону. Всі  учасники  показали себе гідно у кожному конкурсі. Вони повинні були  презентувати себе,  продемонструвати своє хобі, творчі та інтелектуальні здібності.

Підбивши підсумки, журі одноголосно визначило переможців. Першою  «Супер леді» стала Євгенія Уліганець – учениця Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце – Синиця Каміла - учениця Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце – Радь Антоніна учениця Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.  Приз  глядацьких  симпатій отримала одноголосно Уліганець Євгенія.

Гра, яку придумали вчителів Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відбулася після вечері, була захоплюючою та креативною.

Учні мали подолати шість етапів,  на яких мали продемонструвати і спритність і креативність, інтелектуальні та творчі здібності. Лише таким чином отримували ключ для виконання завдань наступного етапу.

Виконавши правильно всі завдання і зібравши всі ключі,  кожна  команда знайшла «скарб», який знаходився у « Печері трьох папуг». А скарбом виявилися смачні цукерки, які підготували організатори табору.