3 березня 2018 року в с. Поляна відбулися спортивні змагання з волейболу.

Серед команд учнів закладів освіти Полянської ОТГ відбулися спортивні змагання з волейболу, які були проведені у рамках плану заходів з реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація".

Полянську ЗОШ І-ІІІ ступенів представляли юнаки восьмих - одинадцятих класів. Плосківську  ЗОШ І-ІІІ ступенів - команда юнаків  восьмих- одинадцятих класів та команда дівчат восьмих-одинадцятих класів, цьогорічні чемпіонки шкільної волейбольної ліги області. Команду Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів  юнаки сьомих - дев’ятих класів. В запеклій   боротьбі перше  місце виборола команда дівчат Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  друге та третє місце між собою розділили команди юнаків Полянскої та Плосківської ЗОШ І-ІІІступенів. Під час нагородження команд з вітальним словом виступив  голова Полянської сільської ради Іван Дрогобецький, який звернув увагу на те, що Полянська сільська рада буде  приділяти особливу увагу розвитку фізичної культури  та спорту в громаді, виявляти здібних і  талановитих дітей. Призом для кожної школи став  спортивний інвентар –  футбольні ,волейбольні та баскетбольні м’ячі (по 5 штук кожного),який вручив Іван Дрогобецький.