25.02.2018 року в клубі с. Родникова Гута пройшло обговорення проекту ідеї організувати у с. Родникова Гута, в урочищі «Віжень», виробництво харчових біодобавок.

Дата: 25.02.2018 19:06

Цей проект має умовну назву «Родниковий край». Його особливість у тому, що всі необхідні ресурси він отримуватиме з природи, не порушуючи її чистоту.

Іван Дрогобецький стверджує, що Родникова Гута має перетворитися на великий дослідницький центр Східної Європи, у якому буде створено чимало робочих місць для місцевого населення. Це дасть поштовх для розвитку усього регіону.

Мешканці одноголосно підтримали дану ідею та з вдячністю відгукнулися про ініціаторів даного проекту, так як це дасть неабиякий поштовх для розвитку населеного пункту, в тому числі й інфраструктурного . Також слід зауважити, що мешканці с. Родникова Гута були приємно вражені,  що за кілька десятків років питання, що стосується планів та проектів розвитку їх села, обговорюється з самими жителями.