Свято Миколая в Ужгороді

Дата: 20.12.2017 18:28

Фото без опису

Вже увійшло у традицію проведення Свята Миколая у Закарпатській облдержадміністрації. Учні Полянської ОТГ також взяли участь у святі. Програма свята була добре продуманою. Учні відвідали Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв, де було представлено виставу «Попелюшка». Після закінчення вистави усі зібралися біля головної ялинки міста, на площі Народній. Тут на дітей усіх районів чекала святкова літературна композиція за участі небесних янголів, чортів та головного героя  свята – Миколая. Зі словами побажання на сцену вийшов заступник голови Закарпатської ОДА Петік Олександр Владиславович, який запалив вогник на головній ялинці.

На закінчення свята учні ОТГ отримали подарунки. На цій святковій ноті, під гарними та приємними враженнями усі повернулися додому.