Відкритий турнір з волейболу до Дня Святого Миколая

19 грудня 2017 року у м. Свалява відбувся відкритий традиційний турнір з волейболу до дня Святого Миколая серед збірних команд юнаків та дівчат загальноосвітніх шкіл І-ІІІ, І-ІІ ступенів, Свалявський технічний коледж та Свалявський будівельний ліцей . У цих змаганнях взяли участь і

команди юнаків та дівчат  Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Полянської сільської ради  під керівництвом вчителя фізкультури Копосовича І.І..

У нелегкій боротьбі обидві команди юнаків та дівчат Плосківської загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів виступили достойно, показали  технічну та  командну гру і вибороли І місця.

Після закінчення турніру команди юнаків та дівчат школи були нагороджені грамотами  за І місце у турнірі та солодкими подарунками.

Щиро вітаємо їх з перемогою у турнірі!