01.02.2018 року відбулась нарада, на якій було обговорено питання стану надання медичної допомоги жителям Полянської ОТГ закладами охорони здоров'я ІІ рівня – Свалявською ЦРЛ та поліклінікою

Дата: 01.02.2018 17:51

Фото без опису

01 лютого 2018 року на численні звернення жителів Полянської об'єднаної територіальної громади та депутатського корпусу, після надання Свалявською ЦРЛ звіту про використані кошти медичної субвенції за 2017 рік, Дрогобецьким І.І., Полянським сільським головою, було проведено термінову нараду із керівниками структурних підрозділів, на яку для надання пояснень було запрошено головного лікаря Свалявської ЦРЛ Сурана О.О. та начальника відділу охорони здоров'я Свалявської РДА Габрон А.А. Під час наради було обговорено питання стану надання медичної допомоги жителям Полянської об'єднаної територіальної громади закладами охорони здоров'я ІІ рівня – Свалявською ЦРЛ та поліклінікою. У ході наради головному лікарю Свалявської ЦРЛ Сурану О.О. було висунуто ряд претензій щодо якості надання медичних послуг або повну їхню відсутність, щодо відсутності забезпечення медикаментами та медичними засобами, грубе ставлення з боку медпрацівників, відмову у наданні послуг, повне ігнорування та невиконання Договору про надання медичної субвенції з сільського бюджету до районного бюджету, за яким Полянською сільською радою на забезпечення якісних медичних послуг на рахунок Свалявської ЦРЛ у 2017 році було виділено 3417400  гривень, у 2018 році – 4551200 гривень. Головний лікар Свалявської ЦРЛ Суран О.О. пообіцяв виправити ситуацію і в подальшому не давати приводів та підстав для невдоволення. Дрогобецький Іван Іванович запевнив, що візьме під особистий контроль виконання Договору по кожному пункту щомісячно і надав місяць часу на виправлення ситуації, яка склалася, наголосивши, що інакше Договір буде розірвано.