Свято 1-го вересня в Полянській ОТГ

Сьогодні на територіях шкіл Полянської сільської ради було багатолюдно: батьки, бабусі й дідусі, дітки, одягнені у вишиванки, педагоги та і просто пересічні громадяни. Адже сьогодні свято - День знань.
       1 вересня - це свято для всіх, але найбільше йому радіють ті, хто в цей день уперше йде до школи. Адже 1-го вересня для першокласників починається зовсім нове життя.
         З привітаннями до школярів звернулися директори шкіл, заступники, батьки та гості, присутні на святі. І.І.Дрогобецький, сільський голова Полянської об'єднаної територіальної громади, традиційно вручив премії учням, які досягли високих результатів у навчанні та побажав їм нових звершень, успіхів та бажання вчитися на благо нашої громади, а вчителям - наснаги та натхнення у їх величній місії. Дзвінко і виразно звучали вірші та пісні у виконанні учнів, а мрії та надії наймолодших учнів  полинули в чисте небо у вигляді жовто-блакитних кульок.